Характеристики

Датчик износа: с звуковым предупреждением износа

Замінники (крос-коди)
ВиробникКод
Bosch0 986 461 006
Bosch0 986 AB2 675
Bosch0 986 TB2 179
Bosch0 986 TB2 181
ST-TEMPLIN01.13.42.120814
ST-TEMPLIN01.13.42.120894
Meyle025 217 1914
Meyle0252171914W
KAWE0325 02
KAWE0325 32
REMSA0325.02
REMSA0325.12
REMSA0325.32
Quinton Hazell0325.32
METZGER032502
QH Benelux032502
QH Benelux032512
KAWE032542
REMSA032542
QH Benelux032542
LPR05P508
HONDA06430-S2A-000
HONDA06430-S2A-E50
HONDA06430-S5A-E50
HONDA06430-S5A-J00
HONDA06430-S6D-000
HONDA06430-S6D-E50
KAMOKA1011912
ASHUKI1083-8004
E.T.F.120483
E.T.F.120544
MASTER-SPORT13-0460-5929-2N-SET-MS
Ate13.0460-5929.2
sbs1501222635
WEEN151-2170
WEEN1511548
FEBI BILSTEIN16297
FEBI BILSTEIN16775
AD1754RB
TRUSTING1760
fri.tech.1760
ICER180798
KSM-KOSHIMO18500058092
MAXGEAR190432
GOODWILL2006 R
GOODWILL2038 R
AD2087RB
GALFER21159
BRECK21719 00 C
ZIMMERMANN21719.150.1
TEXTAR2171901
TEXTAR2171904
TEXTAR2171914605
TEXTAR21720 146 1 5
TEXTAR2172001
METELLI2201730
METELLI2206120
NK222635
NK229980
REMSA2325.02
ROADHOUSE2325.32
ROADHOUSE232542
QH Benelux2710
QH Benelux2786
Valeo301682
SPIDAN31744
REMSA325.02
STELLOX336002BSX
Jp Group3463700119
Quinton Hazell3463700119
Magneti marelli363700202030
Magneti marelli363700203017
Magneti marelli363702160543
Magneti marelli363702160912
Magneti marelli363702161121
A.B.S.36712
A.B.S.36712OE
A.B.S.36757
A.B.S.36757OE
MGA380
HONDA43022-S0A-000
HONDA43022-S5A-E50
HONDA43022-S5A-J00
HONDA43022-S6D-000
HONDA43022-S6D-E50
HONDA43022-S6D-E51
HONDA43022-S84-A10
HONDA43022-SG0-010
HONDA43022-SG0-020
HONDA43022-SG0-505
HONDA43022-SL5-000
HONDA43022-SL5-505
HONDA43022-SL5-515
HONDA43022-SL5-525
HONDA43022-SM4-505
HONDA43022-SM4-515
HONDA43022-SM4-525
HONDA43022-SM4-950
HONDA43022-SM4-G00
HONDA43022-SM5-A00
HONDA43022-SN7-000
HONDA43022-SV4-000
HONDA43022-SV4-010
HONDA43022-SV4-030
HONDA43022-SV4-A00
HONDA43022-SV4-A01
HONDA43022-SV4-A02
HONDA43022-SV4-A03
HONDA43022-SV4-A20
HONDA43022-SV4-A21
HONDA43022-SV4-A22
HONDA43022-SV4-A23
HONDA43022-SV4-G00
HONDA43022-SV4-G01
HONDA43022-SV4-G02
HONDA43022-SV4-G20
HONDA43022-SV4-G21
HONDA43022-SY8-A00
HONDA43022-SY8-A01
HONDA43022-SY8-E50
HONDA43022-SY8-E51
HONDA43022-SZT-G01
HONDA43022-TF2-G00
HONDA43022-TM8-G00
HONDA43022-TM8-G01
RAICAM4601
ROULUNDS BRAKING475181
Profit50000956
Profit50000956C
Ashika51-04-405
JAPKO51405
SUZUKI55800-57L50
SUZUKI55800-57L50-000
SUZUKI55800-57L51-000
SUZUKI55800-80J00
SUZUKI55800-80J00-000
SUZUKI55800-80J01
SUZUKI55800-80J01-000
SUZUKI55800-80J02
SUZUKI55800-80J02-000
SUZUKI55800-80J03-000
SUZUKI55800-80J04-000
STOP572138S
Valeo598682
Valeo604029
GIRLING6107749
GIRLING6131759
GIRLING6134479
GIRLING6135169
VILLAR6260508
Mapco6529
SIMER681
SIMER6811
SIMER6812
Pex7.208
QH Benelux7056
HP (ZEBRA)7056
Triscan8110 40059
Triscan811010019
Triscan811040007
Triscan811040008
CIFAM8221730
CIFAM8226120
SWAG85 91 6775
SWAG85916297
HERZOG GERMANY886757
HELLA PAGID8DB 355 015-611
Hella8DB 355 015-611
HELLA PAGID8DB355016451
Hella8DB355016451
Optimal9654
Optimal9823
ACDelcoAC475181D
AKEBONOACT537
COMLINEADB36049
Blue PrintADH24250
DENCKERMANNB110274
BARUMBA2280
LYNXautoBD-3401
LYNXautoBD3402
FTEBL1380A2
FTEBL1807A2
Quinton HazellBL1807A2
Kavo partsBP-2032
KBPBP-2043
DJ PARTSBP1026
Quinton HazellBP1181
QH BeneluxBP704
OPEN PARTSBPA032502
OPEN PARTSBPA032512
OPEN PARTSBPA032522
EECBRP0680
COMLINECBP36049
KAISHIND5056
DURONDBP260956
HEXENDBS3032
DITASDFB5273
BoschF 026 000 114
FLENNORFB210259
FREMAXFBP-0297
FREMAXFBP1023
NECTOFD6625A
NECTOFD6625N
FERODOFDB1679
FERODOFDB956
KAISHINFK5056
FERODOFSL956
TRWGDB3175
TRWGDB3447
TRWGDB3516
LUCAS ELECTRICALGDB774
ASHUKIH026-22J
ASHUKIH02622
ASHUKIH02622HD
ASHUKIH02622S
SOLID AUTO (UK)H104021
SOLID AUTO (UK)H104048
NPSH361A05
IPS PartsIBR-1801
JAPANPARTSJ PP-408AF
JAPANPARTSJ PP-497AF
NippartsJ3614008
KAMOKAJQ1011912
VEMAK407400
Kavo partsKBP-2035
STARMANNKS-09109
STARMANNKS09169
DELPHILP948
Quinton HazellMBP704
MINTEXMDB1564
MINTEXMDB1866
MINTEXMDB3134
MINTEXMDK0054
MDRMRP2405
COBREQN-1372
BREMBOP 79 027
WOKINGP2253.02
WOKINGP2253.12
WOKINGP2253.32
WOKINGP225342
BREMBOP28022
Brake ENGINEERINGPA738
APEC brakingPAD1010
APEC brakingPAD1066
APEC brakingPAD1829
APEC brakingPAD680
APEC brakingPAD859
PATRONPBP956
PROCODIS FRANCEPF1100
NiBKPN8397
JAPANPARTSPP-405AF
PROTECHNICPRP0270
SCT GermanySP 168
PAGIDT1263
Quinton HazellT1263
PAGIDT2030
PAGIDT3017
VAICOV260021
WAGNERWBP21719A

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Комплект тормозных колодок, дисковый тормоз

  • Виробники SUZUKI
  • Модель: 5580080J04
  • Наявність: 1
  • 2550грн.

  • Без ПДВ: 2550грн.

SUZUKI, 5580080J040000, 55800-80J05